O nás

DomA - domácí asistence, z. s. zapsaný spolek, působí od roku 2005 jako poskytovatel terénních sociálních služeb:

  • Slezská 195/53, PSČ 747 27, Kobeřice (provozovna)
  • Hlučínská 739/1, PSČ 747 27, Kobeřice (sídlo)

Spolek se řídí zákonem č. 108/2006 Sb. Zákon o sociálních službách, provádějící vyhláškou (č. 505/2006 Sb.) k tomuto zákonu. Zároveň všichni pracovníci organizace dodržují standardy kvality, které má organizace zpracovány v zákonném rozsahu a jejich obsah vedoucí pracovníci pravidelně kontrolují a upravují.

Naší cílovou skupinou jsou mladší senioři (65-80 let), starší senioři (80 let a více) a osoby zdravotně postižené, kterým poskytujeme pečovatelské služby a službu osobní asistence v jejich přirozeném domácím prostředí. Službu osobní asistence poskytujeme i dětem a handicapovaným lidem od šesti let věku.

Statutární zástupkyní DomA-domácí asistence je paní RNDr. Ludmila Domonkosová.


V souvislosti s registrací DomA-domácí asistence v České republice jako poskytovatele terénních sociálních služeb vykonáváme následující:

  • pečovatelské služby pro mladší a starší seniory a osoby tělesně postižené (pomoc při osobní hygieně, podávání stravy, pomoc při oblékání, převoz imobilních seniorů k lékaři nebo na úřady atp.)

  • službu osobní asistence pro mladší a starší seniory a osoby tělesně postižené 

  • rozvoz obědů do domácností našich uživatelů, do škol a školek

  • základní sociální poradenství v oblasti žádostí o Příspěvky na péči, o kompenzační pomůcky včetně komplexních informací o různých sociálních službách, které může klient využít.

  • Denní stacionář Kobeřice


DomA-domácí asistence, z.s. poskytuje sociální služby zejména v níže uvedených městech a obcích:

Bělá, Bohuslavice, Bolatice, Darkovice, Dolní Benešov, Háj ve Slezsku, Hať, Hlučín, Hněvošice, Chlebičov, Chuchelná, Kobeřice, Kozmice, Kravaře, Markvartovice, Mokré Lazce, Nové Sedlice, Oldřišov, Opava, Píšť, Raduň, Rohov, Služovice, Strahovice, Sudice, Šilheřovice, Štěpánkovice, Štítina, Třebom, Velké Hoštice, Vřesina (Opava), Závada

domaciasistence@seznam.cz
domastacionar@seznam.cz 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!