Vyhlašujeme výběrové řízení

- aktuálně bude probíhat výběrové řízení na pozici Sociální pracovník a na pozici Pracovník v sociálních službách (plný i zkrácený úvazek)

- podmínky a veškeré informace naleznete v těchto dokumentech:Aktuality březen 2022

V dokumentech umístěna ke stažení a vyplnění Žádost o poskytnutí služby denního stacionáře

- prosíme všechny uchazeče o vyplnění a doručení na adresu organizace DomA - domácí asistence, Hlučínská 739, 747 27 KOBEŘICE


Aktuality únor 2022

Doprava do/z Denního stacionáře

Zájemcům o využití nové sociální služby Denního stacionáře bude pro dopravu do/z stacionáře sloužit náš dodávkový automobil Ford Transit.

Automobil je speciálně upraven pro převoz vozíčkářů bez nutnosti přesunu na sedadlo. Uvnitř vozidla jsou kotvící pásy přizpůsobené osobám na invalidním vozíku.


Plánovaná registrace nové sociální služby

V polovině roku 2022 DomA - domácí asistence plánuje registraci a otevření žádané sociální služby Denní stacionář pro dvě skupiny klientů - Seniory a Osoby s různými druhy postižení. Již je sestavován pořadník pro zájemce. Více informací Vám poskytneme na uvedeném telefonním čísle.


Informace k partnerskému projektu obce Kobeřice

Modernizace bývalého obecního úřadu


Provoz pobočky v Kravařích

Oznamujeme znovu obnovení provozu naší kanceláře v Kravařích prozatím v omezeném režimu, a to každé pondělí od 14 do 17 hodin. 


Projekty 2020

V průběhu roku 2020 byly zrealizovány 2 projekty za významné podpory Moravskoslezského kraje - Vybavení kanceláře a Automobil pro pečovatelskou službu. Obzvláště díky druhému projektu jsou naše služby dostupnější a můžeme tak pomoci rychleji většímu počtu klientů.

Tímto velmi děkujeme za poskytnuté prostředky Krajskému úřadu Moravskoslezského kraje a Obecnímu úřadu Kobeřice.

DĚKUJEME


Oznámení o omezení provozu kanceláře

Vestavba - poděkování Nadaci ČEZ

Tímto děkujeme Nadaci ČEZ za dar ve výši 90 000,- Kč díky kterému jsme mohli v roce 2020 zrealizovat vestavbu do našeho dodávkového automobilu. Díky nájezdové rampě a kotvícímu systému bezpečnostních pásů můžeme nyní prevážet imobilní klienty odkázané na invalidní vozík bez nutnosti přesunu a zajistit tak jejich maximální komfort.


Vznik kontaktního centra v Kravařích

Ve spolupráci s městem Kravaře bude DomA - domácí asistence otevírat kontaktní centrum, kde dvakrát týdně pracovníci rádi uvítají občany, kteří se nacházejí v tíživé sociální situaci, nebo se chtějí pouze informovat a zeptat na vše, co je o naší práci zajímá.

Tímto děkujeme za výbornou spolupráci se zástupci města Kravaře a věříme v její dlouhodobé trvání.


Setkání s panem farářem a povídání o pečování

Tímto zveme na veřejné setkání s panem farářem P.Mgr. Pawlicou, který poradí jak při péči myslet také na sebe a pečovat s radostí.

Realizace přednášky je podpořena v rámci Programu na podporu zdravého starnutí Moravskoslezským krajem a vznikla v rámci projektu Pečujeme o pečující.

Proškolení pracovníků

Za podpory Moravskoslezského kraje, proběhnou školení pracovníků organizace, díky kterým budou vědět jak lépe pomáhat klientům se kterými denně pracují.


Přednáška s obvodní lékařkou

Dne 25.6.2019 proběhla avizovaná přednáška s praktickou lékařkou MUDr. Gabrielou Brzeskovou. Vzhledem k zajímavosti tématu uvažujeme o opakování a následném dalším setkání s paní doktorkou.

Tuto přednášku v rámci projeku Pečujeme o pečující Programu na podporu zdravého starnutí spolufianncoval Moravskoslezský kraj.

Pozvánka na přednášku:

Jak Vám může Úřad práce pomoci s  finančním zajištěním při péči o osobu blízkou?

Zveme vás na další přednášku v rámci projektu Pečujeme o pečující, který je  spolufinancován Moravskoslezským krajem


ARTETERAPIE - umění pro zdraví

1. přednáška projektu Pečujeme o pečující - spolufinancován Moravskoslezským krajem


Realizovaný projekt v roce 2018/2019

Domaciasistence@.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!