Vznik kontaktního centra v Kravařích

Ve spolupráci s městem Kravaře bude DomA - domácí asistence otevírat kontaktní centrum, kde dvakrát týdně pracovníci rádi uvítají občany, kteří se nacházejí v tíživé sociální situaci, nebo se chtějí pouze informovat a zeptat na vše, co je o naší práci zajímá.

Tímto děkujeme za výbornou spolupráci se zástupci města Kravaře a věříme v její dlouhodobé trvání.


Setkání s panem farářem a povídání o pečování

Tímto zveme na veřejné setkání s panem farářem P.Mgr. Pawlicou, který poradí jak při péči myslet také na sebe a pečovat s radostí.

Realizace přednášky je podpořena v rámci Programu na podporu zdravého starnutí Moravskoslezským krajem a vznikla v rámci projektu Pečujeme o pečující.

Proškolení pracovníků

Za podpory Moravskoslezského kraje, proběhnou školení pracovníků organizace, díky kterým budou vědět jak lépe pomáhat klientům se kterými denně pracují.


Přednáška s obvodní lékařkou

Dne 25.6.2019 proběhla avizovaná přednáška s praktickou lékařkou MUDr. Gabrielou Brzeskovou. Vzhledem k zajímavosti tématu uvažujeme o opakování a následném dalším setkání s paní doktorkou.

Tuto přednášku v rámci projeku Pečujeme o pečující Programu na podporu zdravého starnutí spolufianncoval Moravskoslezský kraj.

Pozvánka na přednášku:

Jak Vám může Úřad práce pomoci s  finančním zajištěním při péči o osobu blízkou?

Zveme vás na další přednášku v rámci projektu Pečujeme o pečující, který je  spolufinancován Moravskoslezským krajem


ARTETERAPIE - umění pro zdraví

1. přednáška projektu Pečujeme o pečující - spolufinancován Moravskoslezským krajem


Realizovaný projekt v roce 2018/2019