Projekty

Nadace ČEZ - Neziskovky 2023/2024

Nadace ČEZ podporuje neziskové společnosti

Díky nadačnímu příspěvku ve výši 193 800 Kč jsme v roce 2023 a 2024 zapracovali na tom, abychom vás lépe informovali o možnostech naší sociální služby:

  • vytvořili jsme nové a přehledné webové stránky www.domakoberice.cz, kde můžete najít všechny potřebné informace týkajících se našich poskytovaných služeb
  • pořídili jsme nové beachflegy a polepy na budovu, abyste k nám lépe trefili 😊
  • nadační příspěvek jsme také využili na nové informační letáky
  • zajistili jsme odborná školení našich pracovníků, neboť jak se říká: "kdo je připraven, není zaskočen".

A co hlavně…..díky Nadaci ČEZ jsme mohli nechat přestavět naše 4 automobily na LPG pohon a tím snížit nemalou finanční náročnost dojezdů našich pečovatelek ke klientům.

Za podporu moc děkujeme 

Automobil a vybavení denního stacionáře Kobeřice (2023/2024)

V letech 2023/2024 byl realizován projekt s výraznou podporou Evropské unie, jehož hlavním cílem bylo zakoupení hybridního automobilu pro potřeby terénních sociálních služeb, tj. pečovatelské služby a služby osobní asistence a odpovídající vybavení Denního stacionáře Kobeřice pro každodenní práci s uživateli.

Celkové výdaje projektu byly předpokládány ve výši: 1 556 874,61 Kč

Přičemž celkový příspěvek Evropské unie činí: 1 323 343,42 Kč

Rozdíl mezi těmito částkami pokrývají národní zdroje a vlastní zdroje organizace

Cíl projektu byl dosažen - automobil s hybridním pohonem značky Citroën byl uveden do provozu na konci roku 2023 a je aktivně využíván; pomůcky ve formě hudebních nástrojů, prvků smyslové terapie, edukační pomůcky, materiály pro tvoření a procvičování jemné motoriky uživatelů a spoustu dalšího vybavení, sloužící uživatelům při jejich využívání denního stacionáře, byly zakoupeny začátkem roku 2024 a již jsou také plně využity.

Za podporu děkujeme

Zveřejněno 21.3.2024

Automobil pro pečovatelskou službu (2022)

V roce 2022 byl zrealizován za významné podpory Moravskoslezského kraje projekt "Automobil pro pečovatelskou službu". Pořídili jsme osobní automobil Škoda Fabia. Vzhledem k stále zvyšování potřebnosti pečovatelské služby jsou naše služby dostupné pro větší počet klientů.

Za poskytnutou podporu děkujeme! 


Program na podporu zvýšení kvality sociálních služeb v MSK (2022)

Z programu na podporu zvýšení sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji v roce 2022 jsme získali finanční podporu k zakoupení elektrické polohovací postele,  nové laserové tiskárny, kyslíkových koncentrátorů a čtečky pro naše pečovatelky. 

Za poskytnutou podporu děkujeme! 


Automobil pro pečovatelskou službu (2021)

Za významné podpory Moravskoslezského kraje byl v roce 2022 zakoupen automobil Ford Tranzit Courier, který je využíván pracovníky pečovatelské služby DomA - domácí asistence, z.s.

Vozidlo bylo z větší části financováno Moravskoslezským krajem.


Automobil pro osobní asistenci (2021)

S velmi významnou podporou Moravskoslezského kraje byl zakoupen osobní automobil Škoda Fabia sloužící pro potřeby pracovníků a klientů osobní asistence DomA - domácí asistence, z.s.

Vozidlo bylo z větší části financováno Moravskoslezským krajem.

domaciasistence@seznam.cz
domastacionar@seznam.cz 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!