gifZIS    zobrazenízobrazení  A+  jazyk, language, Sprache (cs)cs 
 

logo

Profil organizace

DomA - domácí asistence, zapsaný spolek,  působí od roku 2005 jako poskytovatel terénních sociálních služeb v mikroregionu Hlučínsko se sídlem v Kobeřicích, Hlučínská 739/1, PSČ 747 27,  okres Opava.

Naší cílovou skupinou jsou mladší senioři (65-80.let), starší senioři (80.let a více) a osoby zdravotně postižené, kterým poskytujeme pečovatelské služby a osobní asistenci v jejich přirozeném domácím prostředí. Tým našich zkušených pečovatelek poskytuje pečovatelské služby a osobní asistenci, včetně pravidelného rozvozu obědů, občanům Kobeřic, ale i v okolních obcích. Statutární zástupkyní  DomA-domácí asistence, z.s. je paní RNDr. Ludmila Domonkosová.

V souvislosti s registrací DomA-domácí asistence, o.s. v České republice jako poskytovatel terénních pečovatelských služeb a osobní asistence souhrnně nabízíme následující typy služeb:

  • pečovatelské služby pro mladší a starší seniory a osoby tělesně postižené v Kobeřicích a blízkém okolí (pomoc při osobní hygieně, podávání stravy, pomoc při oblékání, převoz imobilních seniorů k lékaři nebo na úřady atp.)

  • rozvoz obědů do domácností našich uživatelů, do škol a školek

  • pomoc v domácnosti - úklid, nákup

  • sociální poradenství (pomoc při kontaktu s úřady) poskytujeme zdarma. ( kancelář na Zdravotním středisku Kobeřice, 1.p.)

Vznik DomA-domácí asistence, z.s. se datuje do roku 2005, kdy jsme podali žádost o registraci terénních sociálních služeb u Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Dne 17.9.2007 jsme byli zaregistrováni pod j.č.MSK 97268/2007jako pečovatelská služba, IČO: 27031012, identifikátor služby: 3043370. 

Okruh poskytovaných služeb DomA-domácí asistence, o.s. spočívá i v rozvozu obědů do domácností seniorů a rovněž do okolních vesnic. Našimi klíčovými uživateli zůstávají mladší a starší senioři. Poskytujeme však i sociální poradenství pro ty občany, kteří jsou handicapovaní a rovněž zaměstnáváme občany zdravotně znevýhodněné.

 

DomA-domácí asistence, z.s. v současné době působí v mikroregionu Hlučínsko, konkrétně v obcích Kobeřice, Bolatice, Hněvošice, Štěpánkovice, Rohov, Sudice, Strahovice, Služovice a ostatní

Statutární zástupkyně: RNDr. Domonkosová Ludmila


Publikováno / upraveno: 12.3.2013 / 29.11.2017
Zodpovídá: RNDr. Ludmila Domonkosová
Zobrazeno: 2764x

Nacházíte se: Úvodní stránka > Profil organizace


© DomA - domácí asistence
Kontakty    Napište nám                 Mapa webu    Prohlášení a podmínky      ^ Nahoru ^

© Bc. Pavel Rychecký , verze: 14.07.26 Company